246370-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kameror – Funduskamera
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFunduskamera
Beskrivningfunduskameror till Region Jönköpings län (Jönköping, Eksjö och Värnamo)
Intern identifierareRJL 2023/2926
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38651000 Kameror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGENERELL DEL
BeskrivningFunduskamera
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Optioner
Beskrivning av alternativenSe upphandlingsdokument
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGENERELL DEL (1)
BeskrivningFunduskamera.
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelIT kravspecifikation (1)
Beskrivningfunduskamera
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelGENERELL DEL (2)