2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1043 Vinterunderhåll Nykvarns kommun
Beskrivning: Denna upphandling avser vinterväghållning i Nykvarns kommun.
Intern identifierare: TI 2025-1043
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000