See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entremattor
Beskrivning: Upphandlingen omfattar entrémattor inom två (2) avtalsområden: Avtalsområde A – Hyrtjänst av entrémattor inklusive tvätt- och utbytesservice Avtalsområde B – Entrézon av fasta installerade entrémattor
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98311100 Tvätthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108495:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39532000 Dörrmattor, 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster, 98311200 Drift av tvätteri, 39530000 Större och mindre mattor