246481-2024 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Insatskemikalier VA-produktion
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsatskemikalier VA-produktion
BeskrivningInsatskemikalier VA-produktion.
Intern identifierareALLM.2023.1364
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUtvärdering