246638-2022 - ÄndringSverige-Sollentuna: Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Esplanaden 1
Referensnummer: 22/00088
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211100 Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Projektet avser totalentreprenad för om- och tillbyggnad av befintligt bostadshus.