Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsupphandling AB Svalövsbostader och AB Svalövslokaler.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Svalövsbostader och AB Svalövslokaler avser att handla upp fastighets- och förvaltningsförsäkring.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej