See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diskdesinfektorer till Sterilteknik Falu lasarett
Beskrivning: Köp av 6 st diskdesinfektorer med tillhörande kringutrustning
Intern identifierare: HSN2024/472
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1) (3)