2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsbränsle i form av biogas
Beskrivning: Upphandlingen avser stationstankning av fordonsgas i form av biogas (Biogas 100) till våra tunga fordon, d.v.s. fordon med totalvikt över 7,5 ton. Biogas 100 får inte vara massbalansberäknad. Biogas 100 ska vara fysisk gas.
Intern identifierare: 2026-00012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000