246945-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Kontroll av skogsskadedjur och -insekter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för utrotning och hantering av landlevande invasiva främmande ryggradsdjur
Referensnummer: NV-08430-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77231200 Kontroll av skogsskadedjur och -insekter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för utrotning och hantering av landlevande invasiva främmande ryggradsdjur