See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Engångskit till dispenseringsmoduler
Beskrivning: Denna upphandling avser sterilt engångskit som används vid dispensering av radioaktiva läkemedel enligt ISO 10993 med dispenseringsmodul KLAR (tillverkare GE HealthCare) för leverans till avdelningen för sjukhusfysik, Område specialiserad vård med placering på Universitetssjukhuset Örebro.
Intern identifierare: MT2026-0020/26RS150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000