2. Förfarande
Förfarande
Titel: Formmätare
Beskrivning: En styck
Intern identifierare: 24/101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000