247107-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Cyklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetscyklar.
Referensnummer: 066/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34430000 Cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar köp av cyklar, elcyklar, cykelreparation och service, värdering, utrustning och tillbehör till den upphandlande myndighetens verksamheter för löpande avrop under avtalstiden.