Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
G-båge
Referensnummer: RS 2020/386
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Meddelande om förhandsinsyn
Köp av Biplanar G-båge
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Köp av Biplanar G-båge med möjlighet till samtidig genomlysning i två plan under pågående ortopedoperationer.