2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljökonsult för utredning av dricksvatten
Beskrivning: Miljökonsult för utredning av dricksvatten
Intern identifierare: HMAB-2026/00326
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Miljökonsult för utredning av dricksvatten