2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare för projekt RAST
Beskrivning: Avrop av Specialister Trafikstyrningssystem Järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 15430, Område A: Processer och standardisering, RAM/Säkerhetsstyrning
Intern identifierare: KOM-420131
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektledare för projekt RAST