2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rengöring av värme och kylbatterier samt värmeväxlare i ventilationssystem.
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för Rengöring av värme och kylbatterier samt värmeväxlare i ventilationssystem.
Intern identifierare: SN-2026-359
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rengöring av värme och kylbatterier samt värmeväxlare i ventilationssystem.