Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gåvokort till medarbetare (Julklapp)
Referensnummer: 2023KS/0280
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Värmdö Kommun inbjuder härmed till att lämna anbud avseende julklappar till Värmdö kommuns anställda i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 240 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18530000 Presenter och priser, 22321000 Julkort, 30199740 Kort med tryckt hälsning, 30237131 Elektroniska kort
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser ett ramavtal av gåvokort till medarbetare inom kommunen. Med gåvokort avses värdebevis med ett på förhand fastställt värde som används för att välja en produkt från ett utvalt sortiment i en digital portal under en begränsad tid.