2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel inkl. service
Beskrivning: Upphandlingen avser maskindiskmedel till storkök inkl. service.
Intern identifierare: 2024-101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000