247262-2023 - ResultatSverige-Ängelholm: Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låstjänster
Referensnummer: KS 2023/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar låstjänster såsom nyckelkopiering, underhåll- och ombyggnadsarbeten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar, 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521000 Diverse hänglås och lås, 44521100 Lås, 44521200 Hänglås och kedjor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen