2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledarorganisation för Ågrändsbron och Åvägen, ny kanalmur
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna kontrakt om konsulttjänster avseende byggledning. Projektområdet ligger i västra delen av stadsdelen Gårda i Göteborg och sträcker sig längs Mölndalsån mellan Ågrändsbron i norr och Valhallabron i söder.
Intern identifierare: SMF-2025-00441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000