See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesi och Intensivvårdsprodukter 2
Beskrivning: Denna upphandling omfattar Anestesi och intensivvårdsprodukter till Region Jämtland Härjedalen och länets åtta kommuner som inte ingick den första upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Grupp 1. Kanyl infusion utan injektionsventil, med sticksskydd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Grupp 2. Kanyl infusion utan injektionsventil, med sticksskydd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Grupp 3. Kanyl infusion, utan injektionsventil
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Grupp 4. Venport set
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Grupp 5. Kanyl injektionsport med slang
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Grupp 6. Kanyl injektionsport med slang
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Grupp 7. Andning, munstycken till Peakflow mätare
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Grupp 8. Slutna sugsystem, tracheal
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81982:Lot:8