2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-produkter, RFI
Beskrivning: Hårdvara med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: KS 2025-00170
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38652100 Projektorer, 51310000 Installation av radio-, televisions-, ljud- och videoutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000