2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordning, användarstöd och utrustningshantering för taltidningsverksamheten
Beskrivning: Samordning, användarstöd och utrustningshantering för taltidningsverksamheten
Intern identifierare: MTM-H 2025/179
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51300000 Installation av kommunikationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000