2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skalskyddade fordon
Beskrivning: Kriminalvården avser köpa fordon som är anpassade för personskydd
Intern identifierare: 2026-9118
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000