247471-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tankfordon – Tankbilar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTankbilar
BeskrivningTankbilar
Intern identifierare24/3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34223200 Tankfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000