247480-2024 - Resultat
Sverige – Utställningsmontrar och -diskar – Eventbyrå
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eventbyrå
Beskrivning: Upphandling avser en Eventbyrå. Byrån ska hjälpa Swedavia med de olika tillställningar och mässor som Swedavia närvarar på i form av att projektera, anordna, bygga montrar osv.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39154100 Utställningsmontrar och -diskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Eventproduktionsbyrå
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88997:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 92331100 Tjänster på mässor