See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk Design 2026 SLL1932
Beskrivning: Region Stockholm har för avsikt att upphandla Strategisk design.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125906:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79415200 Rådgivning avseende design, 79822500 Grafisk formgivning, 79416100 Managementtjänster avseende public relations, 79416000 Public relations, 79416200 Konsulttjänster för public relations