247492-2022 - ÄndringSverige-Lund: Spektrometrar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
800 MHz NMR spectrometer
Referensnummer: V 2022/779.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38433000 Spektrometrar
II.1.4.
Kort beskrivning