See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Minnesgåvor
Beskrivning: Upphandlingen avser minnesgåvor/gåva som kan delas ut till medarbetare vid Arbetsförmedlingen vid vissa högtidliga tillfällen. Minnesgåvan/gåvan ska vara gjord av glas och ska upplevas som en uppskattad gåva från arbetsgivaren.
Intern identifierare: Af-2023/0109 5495
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 14820000 Glas, 39200000 Inredning, 39221120 Koppar och glas, 39221123 Dricksglas, 39221200 Bordsservis, 39221250 Glaskaraffer, 39299000 Glasvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: E-handel