2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler till offentlig miljö
Beskrivning: Möbler till offentliga miljöer inom Helsingborg stad.
Intern identifierare: 270/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Biblioteksmöbler
Beskrivning: Möbler till bibliotek
Intern identifierare: Biblioteksmöbler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Möbler till offentlig miljö