247546-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Banktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Löneförmedling.
Referensnummer: SL 17.076
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66110000 Banktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar överföring av löner och andra arvoden till löntagare Eskilstuna kommun (Kommunen) samt avropsberättigade. Avtal kommer att tecknas med 1 leverantör.