Huvudsaklig CPV-kod 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Nuvarande avtal upphör vid årsskiftet 2017/2018 och denna anbudsförfrågan avser ett avtal under 2 plus 3 år på de tjänster som Bjuvs kommun behöver för att kommunens revisionsuppdrag skall kunna utföras enligt plan.