247551-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Inhyrning av arkivarier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhyrning av arkivarier
BeskrivningSLSO efterfrågar fyra erfarna arkivarier till ett omfattande leveransprojekt, samt två seniora arkivkonsulter med 10 års erfarenhet för uppdrag av verksamhetsövergång Medhelp AB till Stockholms läns sjukvårdsområde SLSO.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123376:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72252000 Dataarkivering