247554-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Psykiatrisk eller psykologisk vård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transkulturell psykiatrisk specialistvård.
Referensnummer: 2017-0371
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Transkulturell psykiatrisk specialistvård.