247564-2020 - ResultatSverige-Trelleborg: Installation av elektriska ledningar och armatur
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elkonsult
Referensnummer: SEN 2018/205
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsult inom el
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45311200 Elektriska kopplingsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen