Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utredning/utvärdering, styrning och verksamhetsutveckling
Referensnummer: 2021-0051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konsulttjänster inom utredning/utvärdering, styrning och verksamhetsutveckling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79412000 Finansiella konsulttjänster, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster, 79720000 Utredning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen