247577-2022 - ÄndringSverige-Skellefteå: Specialfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pist/spårmaskin
Referensnummer: UH-2022-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34114000 Specialfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Skellefteå kommun avser upphandla en fabriksny pist/spårmaskin av senaste årsmodell för att ersätta kundens befintliga pist/spårmaskin.