24773-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Handledning – Yrkeshandledning
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelYrkeshandledning
BeskrivningUpphandlingen omfattar Polismyndighetens behov av yrkeshandledning i grupp samt på individuell nivå. Upphandlingen är uppdelad i flera avtalsområden. Anbud kan lämnas på ett eller flera avtalsområden. Upphandlingen kommer resultera i ett ramavtal. För mer information se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierareA735.415/2024
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenBilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar Polismyndighetens behov av yrkeshandledning i grupp samt på individuell nivå. Upphandlingen är uppdelad i flera anbudsområden. Anbud kan lämnas på ett eller flera anbudsområden. Upphandlingen kommer resultera i ett ramavtal. För mer information se upphandlingsdokument.
Intern identifierareYrkeshandledning