247732-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färdigställande byggnadsarbeten – Entreprenad, ramavtal byggnadsarbeten, Stockholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenad, ramavtal byggnadsarbeten, Stockholm
BeskrivningByggtjänster inkl fönstersnickeri, betongarbete, timmermansarbete
Intern identifierare1052/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000