See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Arkitekttjänster
Beskrivning: Ramavtal avseende Arkitekttjänster enligt ABK 09.
Föregående meddelande: 559706-2023
Intern identifierare: KS-2023-599
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000