2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Ramavtal Reservdelar Industri
Beskrivning: Upphandlingen avser att täcka Beställarens behov av reservdelar såsom lager, tätningar, slitage delar, växellådor, kopplingar med mera.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling Ramavtal Reservdelar