2. Förfarande
Förfarande
Titel: En (1) Projekteringsledare för investeringsprojekt väg
Beskrivning: Trafikverket efterfrågar en (1) resurskonsult projekteringsledare på 100% med stationeringsort Uppsala.
Intern identifierare: KOM-418277
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: En (1) Projekteringsledare för investeringsprojekt väg