2479-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ritning och hyresadministration
Referensnummer: FS 2.1.2-1812-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Umeå universitet upphandlar ett system för hantering av ritningar och hyresadministration.