See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS steg 2 Tekniska konsulter analys och Verifiering
Beskrivning: Testingenjör
Intern identifierare: 33.24.ST
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS Steg 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tekniska konsulter -inom mjukvaruutveckling samt analys och verifiering -Automotive