See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier till VA Verk
Beskrivning: Upphandlingen avser kemikalier till VA Verken i Gislaved och Gnosjö.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Prisuppgift grupp 1 Gislaved
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24900000 Finkemikalier och andra kemikalier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Prisuppgift grupp 2 Gislaved
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Prisuppgift grupp 3 Gislaved
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Prisuppgift grupp 4 Gislaved
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Prisuppgift grupp 5 Gnosjö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Prisuppgift grupp 6 Gnosjö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Prisuppgift grupp 7 Gnosjö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Prisuppgift grupp 8 Gnosjö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Prisuppgift grupp 9 Gnosjö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95904:Lot:9