247937-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning – Fordonsservice 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsservice 2025
BeskrivningService under 2025 av i underlaget angivna fordon. Prissättning sker per fordon och priset gäller under hela året med indexjustering från 1 juli.
Intern identifierareUPPH.2024.561
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000