24798-2020 - ÄndringSverige-Klippan: System- och stödtjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem socialtjänsten (Samordnad upphandling)
Referensnummer: 19/135
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunerna Klippan, Bjuv, Perstorp, Örkelljunga och Åstorp genomför en samordnad upphandling av verksamhetssystem till socialtjänsten i enlighet med bifogade upphandlingsdokument.