24801-2020 - ÄndringSverige-Kungälv: Internetleverantörer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Internetaccess med DDos-skydd
Referensnummer: 2020/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72411000 Internetleverantörer
II.1.4.
Kort beskrivning
SOLTAK AB upphandlar i denna upphandling ett avtal gällande två (2) separata redundanta Internet förbindelser och tillhörande tjänster som DDOS- skydd.