24802-2020 - ÄndringSverige-Malmö: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning Kundservice och Support
Referensnummer: FTV190098
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Folktandvården Skåne 556936--0828 upphandlar bemanningstjänster för att förstärka verksamheter under minst 6 månader eller längre tid med bemanningskonsulter inom olika personalkategorier,