248056-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Eldistributions- och reglerutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätstationer och transformatorer
Referensnummer: 18/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar nätstationer, transformatorer och kabelskåp samt därtill hörande produkter och tjänster.